Dla dzieci

Naturalne produkty dla dzieci z konopi

Poza szeroką gamą produktów spożywczych w formie olejków CBD nasza oferta obejmuje duży wybór produktów konopnych dedykowanych dla najmłodszych. Są to wyroby, które zostały stworzone z myślą o codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt oraz dzieci, a w ich składzie znalazł się nie tylko olej z nasion konopi, ale także wiele innych związków, takich jak: olej kokosowy, oliwa z oliwek, sok aloesowy, witamina E oraz kompleks kannabinoidów.

Łagodzący krem czy balsam konopny to niezastąpiony produkt pielęgnacyjny dla dzieci i niemowląt. Każdy z proponowanych wyrobów zawiera skuteczną kombinację substancji czynnych występujących w najczystszej postaci, w tym ekstrakt z konopi siewnych CBD, pozwalający odżywiać i regenerować suchą skórę, a także wzmacniać procesy ochronne i przeciwzapalne naskórka. W składzie dostępnych produktów znajduje się także tlenek cynku, związek posiadający właściwości gojące i przeciwbakteryjne, łagodzące podrażnienia oraz stany zapalne.

Dostępne w naszym asortymencie kosmetyki, wśród których można znaleźć krem, szampon, mleczko czy płyn do kąpieli z konopi, nie zawierają w swoim składzie silikonów, SLS i SLES, PEG-ów, parabenów, alergizujących substancji zapachowych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Nie zawierają także psychoaktywnego THC i nie były poddawane testom na zwierzętach. Receptury oferowanych produktów bazują w 100% na starannie wyselekcjonowanych naturalnych składnikach.