Kosmetyki do ciała

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Kosmetyki do ciała z konopi

Wśród szerokiej gamy produktów dostępnych w ofercie Konopia-med.pl znajdują się wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne stworzone z myślą o osobach dorosłych, również ze skórą alergiczną. Są to kosmetyki konopne przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała, włosów oraz skóry, które w 100% składają się z naturalnych substancji.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi krem, mleczko do ciała, a także żel pod prysznic z konopi. Oferowane produkty delikatnie myją i pielęgnują skórę, nie naruszając jej fizjologicznej bariery ochronnej, przeciwdziałając nadmiernemu wysuszeniu, a także chroniąc ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. W ich składzie, poza wyciągiem z liści konopi siewnej, znalazły się takie składniki jak wyciąg z nagietka lekarskiego, ekstrakt z bratka polnego, witamina E, wyciąg ze skrzypu, olejek z drzewa herbacianego oraz wyciąg z kwiatu wiciokrzewu japońskiego.

Poza kremami, mleczkami i żelami pod prysznic, w naszej ofercie można również znaleźć organiczny olejek z konopi do pielęgnacji ciała, włosów oraz skóry, stanowiący bogate połączenie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6, witamin A, B1, B2, B6, C, E, fitosteroli oraz innych ważnych minerałów. Tego typu produkt doskonale sprawdzi się także do masażu, regeneracji, rehabilitacji po urazach, złamaniach i zwichnięciach, radioterapii oraz wyczerpującym wysiłku.

Wszystkie oferowane przez nas kosmetyki do ciała z konopi spełniają rygorystyczne normy produktów naturalnych. Niektóre z nich zostały zatwierdzone do stosowania przez dzieci w wieku 0-3 lat.