Słodycze

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

Słodycze z konopi

Poza szeroką gamą past i olejów CBD, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje duży wybór słodyczy z konopi. Są to produkty w formie ciasteczek, czekolad, lizaków, a także dropsów konopno-miętowych, które nie zawierają THC, dzięki czemu nie wywołują żadnych efektów psychoaktywnych, nie oddziałują na świadomość i nie zmieniają jej.

Ciasteczka z nasionami konopi oblane polewą czekoladową, które proponujemy, są pozbawione szkodliwych dla zdrowia tłuszczów typu trans oraz białego cukru. W ich składzie znajduje się przede wszystkim białko, nienasycone kwasy z grupy Omega oraz błonnik, składniki pochodzenia roślinnego, które pełnią ważną funkcję w prewencji wielu różnego rodzaju chorób cywilizacyjnych takich jak miażdżyca, nowotwory itp.

Poza ciasteczkami, w tej kategorii znajduje się także czekolada mleczna z dodatkiem siemienia lnianego oraz gorzka, wzbogacona o łuskane ziarna konopi, które mogą stanowić nietuzinkową propozycję dla każdego miłośnika słodkości. Oferowane produkty wyróżniają się nie tylko obecnością kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, ale także wyśmienitym, kwiatowym smakiem. Dopełnieniem naszej oferty są dropsy konopno-miętowe, a także lizaki o naturalnym smaku konopi, w 100% naturalne i niezawierające substancji THC.

Oferowane słodycze z konopi nie zawierają w swoim składzie składników genetycznie modyfikowanych (GMO). Mogą zawierać śladowe ilości jajek, mleka, łubinu, sezamu, orzeszków ziemnych oraz orzechów. Alergeny zostały wyróżnione w składzie tłustym drukiem.